Countryman anulon vizitën në Kosovë

Countryman anulon vizitën në Kosovë Ndihmës-sekretari amerikan i shtetit për Evropën dhe Azinë, Thomas Countryman ka anuluar vizitën në Kosovë, të parashikuar për ditën e mërkurë.
Ende nuk dihen shkaqet e këtij vendimi.

Diplomati amerikan ka qenë dje në krye të delegacioni amerikan në Grupin Ndërkombëtar Drejtues, që përbëhet nga shtetet e mëdha që kanë njohur pavarësinë e Kosovës.

http://www.top-channel.tv/artikull.php?ref=rss&id=203606
English Italiano Deutsch Russian Türk Greek
Big Brother Albania 6, Tirana Hotels walmart coupons Office Depot Coupons bed bath and beyond coupon kohls coupons free coupons gazeta celesi Shakespeare Quotes What is ADHD Swag Quotes