Berat, turisti irlandez dhunon bashkëshorten, pasi i kërkoi divorcin

Berat, turisti irlandez dhunon bashkëshorten, pasi i kërkoi divorcin BERAT – Një turiste nga Dublini i Irlandës është dhunuar paraditen e sotme në një nga hotelet e qytetit të Beratit nga bashkëshorti i saj.

63-vjeçarja Natalia Doile kishte ardhur në Berat, për të kaluar disa ditë të muajit të saj të mjaltit me bashkëshortin Poul, ku është dhunuar nga ky i fundit.

Burime të policisë së Beratit bëjnë të ditur se konflikti mes çiftit irlandez ka ardhur për shkak se Natalia kishte kërkuar ndarjen nga bashkëshorti, 2 javë pas martesës, por ky i fundit ka menduar se ajo kërkonte vetëm ndarjen e pasurisë.

Ndërkohë që 63-vjeçarja ka marrë mjekimet e nevojshme dhe ka kërkuar të shoqërohej nga policia për në aeroport, për tu nisur drejt vendit të saj, policia ka shoqëruar në komisariat bashkëshortin e saj për dhunën e ushtruar ndaj gruas së tij.
http://www.balkanweb.com/shqiperi/2685/berat-turisti-irlandez-dhunon-bashkeshorten-pasi-i-kerkoi-divorcin-98036.html
English Italiano Deutsch Russian Türk Greek
Big Brother Albania 6, Tirana Hotels walmart coupons Office Depot Coupons bed bath and beyond coupon kohls coupons free coupons gazeta celesi Shakespeare Quotes What is ADHD Swag Quotes